Abstrakcja Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 300,00 zł

  Ciekawy obraz w ciepłych kolorach przenikających się na płótnie.Dominujące barwy: pomarańcz, zieleń, turkus, biel i czerwień. Obraz można zwiesić na 4 możliwe sposoby. Za każdym razem wygląda inaczej.

  300,00 zł
 • 100,00 zł

  Abstrakcyjny, kolorowy obraz. Dominującymi kolorami są zieleń, różne odcienie ochry, brązu oraz czerń. W tle widać także tytanową biel.

  100,00 zł
 • 100,00 zł

  Abstrakcyjny obraz, strukturalny. Kolory przechodzą od czarnego, po szarość, różne odcienie niebieskiego żeby dotrzeć do cielistego fleshu oraz tytanowej bieli.

  100,00 zł
 • 300,00 zł

  Obraz przedstawiający abstrakcyjny górski wodospad. Wykonany jest częściowo szpachlą a częściowo pędzlem. Kolory są bardzo "żywe" ze względu na ciemne tło obrazu.

  300,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Chcę kupić obraz
Wybierz autora:Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Psychocentrum Sylwia Krajewska. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu prowadzenia z Tobą komunikacji i świadczenia na Twoją rzecz usług, w tym realizacji zamówienia. Więcej o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych i prawach, jakie Ci przysługują informujemy w Polityce Prywatności.